Raporty Spółek ESPI/EBI

Podpisanie umowy PARCEL TECHNIK SPÓŁKA AKCYJNA (PLBMRNG00013)

09-12-2015 21:10:05 | Bieżący | EBI | 34/2015
Zarząd Spółki Parcel Technik S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej ?Spółka", ?Emitent") w nawiązaniu do przekazanej strategii w raporcie EBI nr 30/2015 z dnia 5 listopada 2015 roku niniejszym informuje o podpisaniu stosownej umowy z partnerem z rynku afrykańskiego mającej znaczący wpływ na przyszłe wyniki spółki.

Emitent będący skoncentrowanym na tworzeniu pasywnej i przyjaznej maszyny do wydawania paczek pocztowych, niewymagającej zasilania energią elektryczną, poprzez podpisaną umowę będzie miał możliwość rozlokowania maszyn w dowolnych krajach państw afrykańskich, w których następuję silny rozwój e-commerce. Na mocy podpisanego porozumienia, Emitent rozważa rozmieszczenie 2000 skrytkomatów w Nigerii, Kenii oraz RPA a w zależności od powodzenia usługi, planuje dostarczenie kolejnych maszyn mających wpływ na silny wzrost świadczenia usług dostarczenia paczek do adresatów za pobraniem (transakcje Cash On Delivery).

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

  • Zbigniew Stawinoga - Prezes Zarządu