Raporty Spółek ESPI/EBI

Informacja o zawarciu umowy przedstawicielstwa handlowego ? Sukcesja Łódź Hurtimex Spółka Akcyjna (PLHRTIM00013)

09-05-2016 08:40:43 | Bieżący | EBI | 5/2016
Zarząd Hurtimex SA ("Spółka") informuje niniejszym i przekazuje do publicznej wiadomości informacje o nowo podpisanej umowie przedstawicielstwa handlowego:
a. - umowa datowana na dzień 02.05.2016, gdzie jako zleceniodawca, Spółka zawarła z kontrahentem (prowadzącym działalność gospodarczą), jako agent, umowę na świadczenie usług w zakresie przedstawicielstwa handlowego (umowa franczyzy) w odniesieniu do lokalizacji lokalu-sklepu, znajdującego się w Łodzi, w centrum handlowo-rozrywkowym Sukcesja (województwo łódzkie). Spółka (zleceniodawca) powierzyła agentowi prowadzenie składowania i sprzedaży dostarczonych przez siebie towarów, w szczególności odzieży dziecięcej marek: KANZ, TUP-TUP oraz innych marek z portfolio KFG (Kids Fashion Group).
Przygotowanie lokalu, dostosowanie jego wyposażenia, zatowarowanie oraz uruchomienie sprzedaży nastąpi po 15 maja 2016 roku.
Spółka od wielu sezonów wykazuje aktywność w zakresie pozyskania nowych lokalizacji dla otwarcia i prowadzenia sklepów franczyzowych, podejmując szereg rozmów i negocjacji handlowych z potencjalnymi partnerami, uczestnicząc w targach franczyzowych, branżowych. Tym samym Spółka konsekwentnie realizuje długofalową strategię ciągłego powiększania sieci sklepów na terenie całego kraju.
Firma Hurtimex S.A. kontynuuje politykę sprzedaży zapoczątkowaną w 2011 roku, polegającą na zapewnieniu dostaw ? szerokiego portfolio marek KFG do rozwijającej się sieci sklepów franczyzowych, pozycjonując ten kanał dystrybucji wysoko w hierarchii sprzedażowej firmy, jako model biznesowy charakteryzujący się stale rosnącym potencjałem.
Spółka, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach, zamierza konsekwentnie rozwijać ten kanał dystrybucji, optymalizując i jednocześnie poszerzając swoją ofertę.

  • Jarosław Kopeć - Prezes Zarządu