| |
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO |
|
| |
|
|
Raport bieżący nr |
5 |
/ |
2026 |
|
|
|
| |
Data sporządzenia: |
2026-05-22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Skrócona nazwa emitenta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
LEGIMI SA |
|
| |
Temat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu
Spółki w dniu 22 maja 2026 roku
|
|
| |
Podstawa prawna |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5%
liczby głosów na walnym zgromadzeniu
|
|
| |
Treść raportu: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Zarząd Legimi S.A. _"Spółka"_ podaje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy
posiadających co najmniej 5% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki _"ZWZ"_,
które odbyło się w dniu 22 maja 2026 roku.
1. Wirtualna Polska Media S.A. Liczba zarejestrowanych akcji na ZWZ: 721.877 akcji; Liczba głosów z zarejestrowanych akcji: 721.877 głosów; Udział głosów z zarejestrowanych akcji w liczbie głosów na ZWZ: 39,72 %; Udział głosów z zarejestrowanych akcji w ogólnej liczbie głosów: 35,59%.
2. Pan Mikołaj Małaczyński Liczba zarejestrowanych akcji na ZWZ: 362.420 akcji; Liczba głosów z zarejestrowanych akcji: 567.420 głosów; Udział głosów z zarejestrowanych akcji w liczbie głosów na ZWZ: 31,22 %; Udział głosów z zarejestrowanych akcji w ogólnej liczbie głosów: 27,97 %.
3. Pan Mateusz Frukacz Liczba zarejestrowanych akcji na ZWZ: 323.145 akcji; Liczba głosów z zarejestrowanych akcji: 528.145 głosów; Udział głosów z zarejestrowanych akcji w liczbie głosów na ZWZ: 29,06 %; Udział głosów z zarejestrowanych akcji w ogólnej liczbie głosów: 26,04%.
|
|
|