Raporty Spółek ESPI/EBI

Gra Sparkle 2: Evo zakwalifikowana do wydania na platformie dystrybucji cyfrowej - Steam. Forever Entertainment Spółka Akcyjna (PLFRENT00014)

17-10-2013 17:31:36 | Bieżący | EBI | 83/2013
Zarząd Forever Entertainment S.A. informuje, że gra Sparkle 2: Evo została zakwalifikowana przez międzynarodową społeczność graczy do sprzedaży na platformie Steam dzięki inicjatywie Greenlight. Platforma Steam to największa platforma sprzedaży cyfrowej na komputery osobiste na świecie (ponad 40 milionów użytkowników), która według analityków posiada około 80% udziału całej światowej sprzedaży gier PC w wersji cyfrowej. W ciągu najbliższych tygodni zostanie podana konkretna data wprowadzenia gry na platformę. Gra jednocześnie będzie dostępna dla komputerów z systemem Windows, Mac i Linux. Wprowadzenie gry do sprzedaży na platformie Steam będzie miało znaczący wpływ na wyniki Spółki w następnych kwartałach.

Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

  • Zbigniew Dębicki - Prezes Zarządu